Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie" Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Strona internetowa Stowarzyszenia LGD Wrzosowa Kraina współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, poddzialanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji
ShowcaseImage

Punkt doradczy

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA w godzinach: 10.00 - 14.30

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu. Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Pierniki z Przemkowa

TV MASTER Głogów, 23.09.2011; "Miodowe pierniki z Przemkowa" wytwarzane przez Wandę Kuzyszyn znalazły się na Liście Produktów Tradycyjnych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Więcej o tym w materiale filmowym.

Anita Smoląg

{wmvremote}http://wrzosowakraina.pl/Files/Media/2011_09_23_6_Pierniki_Przemkow_02.wmv{/wmvremote}