Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj476
W tym tygodniu1280
Razem4651083
Powered by CoalaWeb

Edukacja regionalna na szlaku przedsiębiorczych wiosek tematycznych

W dniach 12-13 lutego w Chocianowie odbyło się spotkanie czterech LGD: Wrzosowa Kraina, Lgd Kraina Wzgórz Trzebnickich, Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy", @Stowarzyszenie Euro-Country dot. wspólnego projektu współpracy dot. rozwoju idei wiosek tematycznych.

Wypracowany został tytuł projektu - "Edukacja regionalna na szlaku przedsiębiorczych wiosek tematycznych" oraz zadania planowane do realizacji w ramach wspólnego projektu. Zaplanowano szkolenia, wyjazdy studyjne, ewaluacje działających wiosek tematycznych, promocję oferty edukacji regionalnej wśród placówek szkolnych i inne. Realizację projektu przewiduje się w roku 2019.

K6
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ