Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj583
W tym tygodniu2372
Razem4316043
Powered by CoalaWeb

Pracownia wyobraźni – stwórz swoje miejsce przyjaźni z książką

Celem programu jest dofinansowanie tworzenia w świetlicach (wszelkiego typu) w miejscowości do 20 000 mieszkańców Pracowni Wyobraźni, czyli biblioteczek, które będą zachęcać dzieci do czytania, dadzą im przyjazne miejsce do poznawania literatury, rozwijania wyobraźni, poszerzania horyzontów myślenia.

W ramach otrzymanego dofinansowania można zaadaptować pomieszczenie lub jego część, tak aby stało się przytulnym i miłym miejscem, które będzie zachęcać do odpoczynku i wyciszenia z książką. Jako wyposażenie można zakupić poduchy/worki sako, półki na książki i same książki.

Jeśli chcesz stworzyć swoim wychowankom możliwość edukacji poprzez odkrywanie cudownego świata literatury i bogactwa informacji o świecie kryjącego się w książkach i rozumiesz, że dużej grupie dzieci czytanie kojarzy się z „nudnymi” lekturami szkolnymi, szarymi i zniszczonymi książkami z bibliotek a problemy z umiejętnością czytania także nie poprawiają sytuacji, to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Zaangażuj dzieci do wspólnej pracy

Pragniemy, aby dzieci uczestniczyły w projektowaniu kącików czytelniczych, które staną się ich miejscem przyjaźni z książkami i równocześnie edukacji o innych krajach, ludziach i budowania wrażliwości społecznej.

Tworzenie Wizualizacji (makiety, obrazu, rzeźby, projektu graficznego itd.) swojej Pracowni Wyobraźni powinno być dla dzieci świetną zabawą oraz czasem rozwijania swojej wyobraźni, kreatywności, poczucia sprawczości i decyzyjności.

Będzie to wiele godzin dobrej zabawy, twórczego myślenia i integracji całej placówki.

Nagrodą dla najlepiej przygotowanych wizualizacji kącików czytelniczych będzie dofinansowanie w wysokości 3000 – 5000 zł na stworzenie takiego miejsca w świetlicy.

Terminy: 

Do 28.02.2018 - nadsyłanie wniosków
12.03.2018 - ogłoszenie wyników
 
 
 
K6
 
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ